info@hnclifeonline.com

HuncaLife Araç Kazanma Programı

-

Sizde İhtiyaçlarınızı Alarak Araç Kazanma Programına Katılabilirsiniz.

 

 

Lider Araç Programı

1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Kıdemli Altın Lider seviyesinden itibaren bir otomobil yardımı ödülümüz bulunmaktadır. Bu programdan yararlanabilmek için, aşağıdaki seviyeleri 2 (iki) ay üst üste yakalamanız gerekmektedir. Sadece Kıdemli Altın Liderlerimiz için 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağladığında ve bu şarta ek olarak yandan toplamd 24.000 TL’yi tamamlaması halinde araç kullanım hakkı kazanacaktır. 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağlayan Kıdemli Altın Liderimiz, yandan toplamda 24.000 TL yi tamamlayamaması durumunda araç kira bedelinin yarısını ödemek koşulu ile araç kullanım hakkı kazanabilecektir. Bu şartı sağladığınızda belirtilen otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Seviyenizi koruduğunuz sürece, bu hakkınız devam eder. Ancak Kıdemli Altın Liderlerimizin kullanım hakkı ek olarak yandan toplamda 24.000 TL şartını sağladığı sürece devam eder. Bir üst seviye şartlarını 2 (iki) ay üst üste sağlamanız halinde, yeni seviye için otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Araç hak edişinde bir Lider, kural gereği aynı seviyeye 2 (iki) kez ulaşması yerine ikinci ayında daha yüksek bir seviyeye gelmesi halinde aynı seviyeyi 2 (iki) kez üst üste tekrarlamış kabul edilmesi şartını yerine getirdiğinden; araç hakediş seviyesi Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir.

  • Kıdemli Altın Lider ve Safir Lider – Renault Clio, Fiat Egea ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.
  • Zümrüt Lider ve Yakut Lider – Renault Megane ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.
  • Elmas Lider ve Yıldız Lider Mercedes C Serisi ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.
  • İki Yıldız Lider – BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.
  • Üç Yıldız Lider – BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.
  • Yakut Direktör – BMW X3 kullanım hakkı kazanır.

Kıdemli Altın, Safir, Zümrüt, Yakut, Elmas, Yıldız, Çift Yıldız, Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri için;
Araç yardım hakkını, belirtilen şekilde seviyenizi yakaladığınızda elde edersiniz. Araç yardımı talep edildiğinde; HuncaLife ile Lider arasında 1 Ocak 2018 itibari ile 2 (iki) yıllık sözleşme yapılacaktır.

  • Araç Programına dahil olmuş ve /veya olacak Safir ve üzeri Liderlerimiz için yeni kurala göre bulunduğu seviyeyi koruyamadığı ilk ay ve / veya aylar için araç kiralama bedeli Liderin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.
  • Araç yardımı alma hakkını tekrar kazanabilmeniz için, gerekli olan kariyer seviyenizi tekrar yakalamanız gerekmektedir.
  • Hak edilen araç Lider seviye atlasa bile sözleşmenin imzalandığı süreden itibaren belir¬tilen sürelerde minimum yirmidört (24) ay kendisinde kalacaktır. Şirket gerek gördüğünde aracın kullanıcı değişikliği hakkını saklı tutar.